AMERIKADA TESHIS SITESI ;
Eğer siz Amerika’da olsaydınız;
elinizdeki laboratuar tahlilleri,
radyolojik ve          patolojik tetkikleriniz ile Amerika’da size ne teshiş koyulurdu,
hangi ilaç veya tedavi yöntemleri ile nasıl bir tedavi uygulanırdı?
Sorularına yanıt bulabilmeniz için Methodist International ve Redstar Health Inc. tarafından kurulmuş bir sistemdir.

Kullanıcı GirişiKullanıcı adı:
     

Parola:
   Şifremi Unuttum
Üyelik
Second Opinion · Amerikada Teşhis hizmetlerinden faydalanmak için, lütfen üye olunuz.

Haftanın Haberi

Kadin Kanserlerinde Yeni Neler Oluyor:
Kadin Kanserlerinde Yeni Neler Oluyor: Rahim kanseri gelismis ulkelerde en sik gorulen kadin kanseridir. Sirf Amerikada yilda 42100 yeni rahim kanseri tanisi konulmaktadir. Kendini en cok anormal...
[10/21/2008 12:00:00 AM]

Tüm Haberler için tıklayınız

USA  TR  RU  

İKİNCİ GÖRÜŞ / AMERİKA’DA TEŞHİS’E BASLAMADAN ÖNCE BİLMEM GEREKENLER ?
Bu hizmeti ; hastanın kendisi veya onun adına hareket edebilecek olan bir yakını veya hastanın doktoru alabilir. Bu hizmetten faydalanabilmek için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemleri aşağıdaki 5 adımdan oluşmakta ve yaklaşık 20-30 dakika sürmektedir.


1. ADIM : TALEP EDENE AİT BİLGİLER:
Bu bölümde ; Amerika’da Teşhis hizmetini hasta veya hasta adına talep eden kişinin bilgilerini gireceği ve gizlilik anlaşması , kullanım şartları gibi anlaşma metinlerini elektronik olarak imzalayacağı bir bölümdür.

2.ADIM : HASTAYA AİT BİLGILER :
Bu bölüm ; hastaya ait bilgilerin girileceği bölümdür.

3.ADIM : HASTA VE HASTALIKLA ILGILI BİLGİLER (EPIKRIZ) :
Bu bölüm hastaya konulmuş olan teşhise ait bilgilerin aktarıldığı bölümdür. Burada hastalığın ve teşhisin bize doğru ve elinizdeki raporlara uygun olarak anlatılması amaçlanmıştır.

4.ADIM : HASTAYA AIT FILIM VE RAPORLARIN LISTESI:
Bu bölüm; sizin hastalığınızı doğru olarak inceleyebilmemiz için bize gerekli olan tahlil, film , biyopsi sonuçları v.b göndermeden önce istediklerimizi kontrol edebileceğiniz ve elinizde olanların listesini bize bildirebileceğiniz bölümdür.

5.ADIM : ÖDEME :
Bu bölüm , bu servisi alabilmeniz için gerekli olan ödemeyi yapacağınız bölümdür. Bu bölümde; şu anda dünyada 200 milyondan fazla insanın güvenle kullandığı Google Checkout sistemi üzerinden kredi kartınız ile bir kerede ödeme yapabileceginiz gibi isterseniz birkac kredi kartiniz ile ödeyebilirsiniz. İsterseniz banka havalesi veya Western Union odeme secenekleri ilede ödeme yapabileceğiniz bir bölümdür.