AMERIKADA TESHIS SITESI ;
Eğer siz Amerika’da olsaydınız;
elinizdeki laboratuar tahlilleri,
radyolojik ve          patolojik tetkikleriniz ile Amerika’da size ne teshiş koyulurdu,
hangi ilaç veya tedavi yöntemleri ile nasıl bir tedavi uygulanırdı?
Sorularına yanıt bulabilmeniz için Methodist International ve Redstar Health Inc. tarafından kurulmuş bir sistemdir.

Kullanıcı GirişiKullanıcı adı:
     

Parola:
   Şifremi Unuttum
Üyelik
Second Opinion · Amerikada Teşhis hizmetlerinden faydalanmak için, lütfen üye olunuz.

Haftanın Haberi

Kadin Kanserlerinde Yeni Neler Oluyor:
Kadin Kanserlerinde Yeni Neler Oluyor: Rahim kanseri gelismis ulkelerde en sik gorulen kadin kanseridir. Sirf Amerikada yilda 42100 yeni rahim kanseri tanisi konulmaktadir. Kendini en cok anormal...
[10/21/2008 12:00:00 AM]

Tüm Haberler için tıklayınız

USA  TR  RU  

İKİNCİ GÖRÜŞ (SECOND OPINION) :

İKİNCİ GÖRÜŞ : maddi açıdan Amerika’ya gelmeniz mümkün olmasa bile, Amerika’da tıbbın geldiği en son noktadan faydalanma imkanını sağlar. Sizi endişelerinizden kurtarır. Amerika’da tedavi olmak istiyorsaniz.

AMERIKADATESHIS.COM sizi zaman kaybından kurtaracakdır. Çünkü, daha önceden Methodist Hastanesi'ndeki doktorunuz; sizin hastalığınız hakkında filmlerinize, patholojinize, raporlarınıza ve diğer tüm bilgilerinize sahip olduğu, önceden incelediği için, tedaviye gelmek istediğinizde zaten hastane sisteminin içinde olduğunuz için randevulariniz ve muayeneniz çok hızlı bir şekilde olacaktır. Amerika’ya gelen hastaların en büyük şikayeti , varışlarından tedavi kararının alınmasına kadar geçen sürenin uzunluğudur.Dolayısıyla, AMERIKADANTESHIS.COM sistemi bu süreyi ortadan kaldırmaktadır.

Size daha önce koyulmuş olan teşhisinizi Amerika’nın en iyi hastanesinde   ve branşlarındaki en iyi doktorlar tarafından tekrar gözden geçirmek , teşhisinizin dogrulugundan emin olmak ve bir kezde rahatsizliginiza ait Amerika’da  suanda  uygulanmakda olan  en ileri ilaç ve tedavi yöntemlerine ait önerileri öğrenebilmeniz için kurulmuş bir sistemdir. Methodist International ve Redstar Health Inc. arasında yapılmış  olan bir işbirliği ve çözüm ortaklığına dayalı bu sistem tamamen sizi  endişelerinizden kurtarmak , Amerika’ya gelmeden  sorununuz ile ilgili teşhis ve çözüm önerilerini öğrenebilmek, bir anlamda Türkiye’de konulmuş olan teşhisinizin sağlamasını yapabilmeniz, hastalığınıza ait farklı bir yorum alabilmeniz  için kurulmuş bir sistemdir.
Kısaca siz Amerika’da olsaydınız elinizdeki  laboratuar tahlilleri ve/veya    radyolojik tetkikler  ve/veya  patolojik  tetkikleriniz  ile burada size ne teşhis koyulurdu ve  hangi ilaç veya tedavi yöntemleri ile nasıl bir tedavi uygulanırdı? Sorularına yanıt bulunabilmeniz için Methodist International  ve Redstar Health Inc. tarafından kurulmuş bir sistemdir.