AMERIKADA TESHIS SITESI ;
Eğer siz Amerika’da olsaydınız;
elinizdeki laboratuar tahlilleri,
radyolojik ve          patolojik tetkikleriniz ile Amerika’da size ne teshiş koyulurdu,
hangi ilaç veya tedavi yöntemleri ile nasıl bir tedavi uygulanırdı?
Sorularına yanıt bulabilmeniz için Methodist International ve Redstar Health Inc. tarafından kurulmuş bir sistemdir.

Kullanıcı GirişiKullanıcı adı:
     

Parola:
   Şifremi Unuttum
Üyelik
Second Opinion · Amerikada Teşhis hizmetlerinden faydalanmak için, lütfen üye olunuz.

Haftanın Haberi

Kadin Kanserlerinde Yeni Neler Oluyor:
Kadin Kanserlerinde Yeni Neler Oluyor: Rahim kanseri gelismis ulkelerde en sik gorulen kadin kanseridir. Sirf Amerikada yilda 42100 yeni rahim kanseri tanisi konulmaktadir. Kendini en cok anormal...
[10/21/2008 12:00:00 AM]

Tüm Haberler için tıklayınız

USA  TR  RU  
 

Teşhisim Amerika'nın en iyi hastanelerinden birinde konsaydı ne olurdu ? diye düşünenlere müjde!

Her yıl, dünyanın bir çok ülkesinden binlerce hasta, hastalıkları konusunda sadece ikinci bir görüş alabilmek veya tedavi olabilmek için A.B.D'nin ve dünyanın en büyük tıp merkezi olan Teksas Tıp Merkezi'ne gidiyor ve büyük harcama yapıyor.

Bu talep, Amerika'nın en büyük ve güvenilir hastanelerinin gelişen internet teknolojilerini kullanarak "online ikinci görüş" konusunda yapılanmalarına sebep oldu.

Türkiye'den de bir çok kişinin Amerika'nın güvenilir hastanelerinden ikinci görüş alma taleplerinin yükselmesi karşısında www.amerikadateshis.com hizmete girdi.

www.amerikadateshis.com , iş adamı olan Mert Dikmen ile uzun yıllardır Türk Hekim olarak çalışmış Prof. Dr.Gökhan Kılıç tarafından kuruldu.

ABD'de yaşayan Türk girişimci ve hekimler olarak, kendi ülkelerinin insanlarına böylesine güncel bir hizmetle katkı sağlamaktan dolayı duydukları heyecanı dile getiren şirketin CEO'su Mert Dikmen şöyle konuştu: " Öncelikli amacımız, Türkiye'deki hastalar veya hasta yakınları ile A.B.D arasındaki dil ve mesafe engelini ortadan kaldırmak. Bunun yanısıra A.B.D.'nin en ileri tıp merkezlerinden biri olan Methodist Hastanesi'nin en gelişmiş teknoloji ve uzmanlarından yardım almalarını sağlamak. Böylece güvenebilecekleri bir görüş alabilecekler, Amerika'da uygulanan en son tedavi önerilerinden yararlanabilecekler."

Türkiye'nin her yerinde bulunan hasta, hasta yakını hatta doktorların 20-30 dakika içinde online ve Türkçe olarak yollayabilecekleri dokümanlar ile 10 iş günü içinde hastalıkları hakkında yeni bir ikinci görüş ve tedavi önerisi alabileceklerini belirten Dikmen, Teksas Tıp Merkezi'ne gidenlerin sadece ikinci görüş alabilmek için talep yoğunluğu nedeniyle 2 ay beklemek zorunda kaldıklarını vurguladı.

28.11.2008 17:53
http://www.ihlassondakika.com/detail.asp?id=104308
Tüm haberler